Ve školce jsme si povídali hlavně o cestování, plánovali jsme, kam pojedeme o prázdninách s rodiči na výlety a pořádně jsme se na to dobrodružství připravovali. Zjistili jsme, že se musíme chránit před sluníčkem, když jsme u vody nebo někde venku. Prý by nás mohlo popálit.

Taky nemáme chodit do vody bez nějakého dospělého, je to pro nás totiž moc nebezpečné – v moři jsou vysoké vlny a rybníky jsou prý taky hluboké. A my ještě neumíme pořádně plavat – i když někteří z nás to už s rukávky docela dovedou!

A taky teď už víme, jakými dopravními prostředky se za dobrodružstvím můžeme vydat – autem, autobusem, vláčkem nebo dokonce lodí či letadlem. Zahráli jsme si spoustu pohybových her a nejvíc jsme blbli na zahradě.

Když bylo hodně velké teplo, donesly nám paní učitelky na zahradu vodu a my se mohli trochu zvlažit…nebo zvlažit někoho jiného J

Vrcholem června byla samozřejmě Zahradní slavnost, naše besídka, na níž jsme rodičům předvedli, co jsme se naučili, jaké umíme básničky a písničky, a jak dokážeme zatančit na naše oblíbené písničky. Taky jsme si zasoutěžili a dostali spoustu skvělých cen.