Děti se ve školce potkávají se spoustou lidí, což pozitivně působí na rozvoj jejich sociálních dovedností. Protože jsme školka rodinného typu, děti udržují se všemi dospělými blízké kamarádské vztahy, v nichž však nechybí ani prostor pro vzájemný respekt.

Kateřina Musilová

Jsem spoluzakladatelkou naší školky a v současné době působím jako ředitelka. S dětmi jsem pracovala už v minulosti, nejdřív jako asistentka pedagoga u dětí s Downovým syndromem, později jako třídní učitelka v soukromé mateřské škole Pramínek. Mezi mé záliby patří především archeologie, jíž se amatérsky věnuji, a psaní románů. A v poslední době mezi mé koníčky patří taky MŠ Světluška 🙂

Lucie Kratochvilová

Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu MU, obor Logopedie, a taky jsem se tomuto oboru věnovala. Nicméně jsem v mateřských školách pracovala celých sedm let také jako učitelka, a to až do doby, než jsem odešla na mateřskou dovolenou.

Mám ráda přírodu, malování, což často využívám v logopedii – a samozřejmě děti, děti a děti 🙂

Lenka Musilová

Claudie Prudká

Veronika Jílková

Petra Kratochvilová

Petra Novotná

Jsem spoluzakladatelkou školky.

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a pracovala jako zdravotní sestra na dětské onkologii. Poté v advokátní kanceláři jako sekretářka, účetní a překladatelka. Zajímám se o archeologii, historii a mám ráda zvířata, zejména kočky a psy.

Ve školce pracuji jako provozní pracovník.