Děti se ve školce potkávají se spousto lidí, což pozitivně působí na rozvoj jejich sociálních dovedností. Protože jsme školka rodinného typu, děti udržují se všemi dospělými blízké kamarádské vztahy, v nichž však nechybí ani prostor pro vzájemný respekt.

Kateřina Musilová

Jsem spoluzakladatelkou naší školky a v současné době působím jako ředitelka. S dětmi jsem pracovala už v minulosti, nejdřív jako asistentka pedagoga u dětí s Downovým syndromem, později jako třídní učitelka v soukromé mateřské škole Pramínek. Mezi mé záliby patří především archeologie, jíž se amatérsky věnuji, a psaní románů.

Alena Mikulášková

Jsem spoluzakladatelkou naší školky.

Mám ráda děti. Když moji čtyři synové dostatečně odrostli, rozhodla jsem se pro děti z MŠ a doplnila si patřičné vzdělání.
Mám ráda také všechno, co život nabízí… divadlo, koncerty, výstavy…. stejně jako cestování po vlastech českých či objevování světa.

Kristýna Březinová

Vždy jsem si přála se věnovat dětem, ať se jednalo o hlídání rodinných příslušníků nebo výpomoc při hlídáni dětí známým. Z toho důvodu jsem se rozhodla pracovat v mateřské školce.
Nyní si doplňuji další potřebné studium.
Mezi mé zájmy patří práce s dětmi, kreativní tvoření, kino, houbaření, příroda a různé výlety.

Ve školce můžete potkat také provozní pracovnici Petru Novotnou, a naše pomocné síly v péči o děti paní Galovou a paní Musilovou.