Hlavní událostí února byl samozřejmě Karnevalový týden. Protože máme doma desítky kostýmů a za jeden den bychom je nestihli všechny provětrat, užívali jsme si karneval celých pět dní. Zahájili jsme ho pohádkovou hostinou – stůl se prohýbal pod samými dobrotami – a pokračovali jsme soutěžemi, tanečky a všemožnými závody. V karnevalovém týdnu jsme stihli namalovat a roznést kamínky, které pak poputují daleko od našich domovů.

Ale únor se nenesl jen v duchu karnevalu. Do školky za námi přišel pejsek Pepík, s nímž jsme si užili spoustu legrace. Však se podívejte do fotogalerie, jak ho to s námi (a nás s ním) bavilo.

Ovšem největší událostí měsíce byla adopce tygra. V našem prvním životním hlasování během ledna jsme volili zvířátko, které budeme krmit. A protože vyhrál tygr, začali jsme přispívat na jeho chov. A teď máme jeho fotku i ve školce a až půjdeme do ZOO, můžeme ho ukázat rodičům.