A jsme tu zase v Novém roce. Snad vám i nám ten krásně zapamatovatelný rok 2020 přinese spoustu zdraví, štěstí a lásky.

My jsme si to ve školce začali užívat hned 2. ledna a o pár dní později jsme už slavili svátek Tří králů. Vlastně nás bylo jedenáct, takže to byla pořádná tříkrálová nadílka. Ale nevěnovali jsme se jen slavení svátků, učili jsme se nové písničky „Rampouch“ a „Padá sníh“ a výtvarně tvořili. Však se nám taky všechny ty zimní obrázky a výtvory vydařily. Škoda jen že sněhu jsme se během celého měsíce nedočkali.

A tak jsme se pustili do cvičení. Vpluli jsme do úvodní sestavy jógy a už docela hezky zvládáme „Pozdrav slunci“. A nejen to. Není nám neznámá ani pozice čápa či kobry.

Užili jsme si pohádkový den s knížkami a taky „Pohádkový kufřík.“ Však už se nemůžeme dočkat, až si v únoru při karnevalu pár pohádek zahrajeme.

Zvládli jsme i malování na trička a zdobení muffinů.

A ještě jedna důležitá věc. Během ledna jsme hlasovali, které zvířátko ze ZOO budeme jako školka krmit. S jasnou převahou to vyhrál tygr! tak se na něj těšíme!

A ještě něco musím zmínit. Rekonstrukce školky pokračuje a jedna věc, která nám do třídy přibyla, nás nadchla dvojnásob. Je to speciální pohovka „Pohodlíčko“. Kdy tak mrkněte na fotky!