A už je to tady! Nový školní rok odstartoval a my se zase začali těšit do školky! Však jsme se taky seznámili s novými kamarády a samozřejmě se zase po prázdninách setkali s těmi starými. Je nás tu teď hodně velkých dětí, takže můžeme pomáhat těm menším. A to nás baví, protože už spoustu věcí umíme.

V září jsme se s vervou pustili do nejrůznějšího výtvarného tvoření, povídali jsme si o vodě a jejích vlastnostech a taky jsme si malovali dešťové kapky. Kdybyste si chtěli poslechnout písničku o lišce, co běží k Táboru s pytlem zázvoru, stačí nám říct. Umíme ji i zatančit.

Aby nám bylo ve školce dobře, učili jsme se taky pár pravidel, která nás chrání před nejrůznějšími úrazy a hádkami.

Věnovali jsme se podzimním tématům a zvířátkům. Dokonce jsme se byli podívat na papoušky a viděli jsme úplně čerstvě vylíhnuté.

Vyzkoušeli jsme taky novou solnou jeskyni na Lesné a protože jsme prý byli v autobuse i v tramvaji moc hodní, budeme za solí do jeskyně jezdit každý měsíc. Jednou do Žabin, jednou na Lesnou.

Jen je škoda, že se nám začíná kazit počasí a na zahradě si toho už moc neužijeme. Ale nevadí, příští měsíc se vydáme prozkoumávat okolí školky a uvidíme, na co při svých procházkách narazíme.