Tak si představte, že jsme zas zahájili nový školní rok!

Některé děti už známe z minulého roku, s jinými jsme se potkali už o prázdninách a další se k nám přidali právě 4. září.  Některým se trochu stýskalo po mamince a tatínkovi, ale po pár dnech zjistili, že je to ve školce bezva, že není důvod plakat a že si to s rodiči užijí odpoledne a o víkendech.

Prozkoumávali jsme třídu, seznamovali se s novými hračkami a hlavě jsme poznávali nové kamarády. Nejdřív jsme nevěděli, jak se někteří kluci a holky jmenují, ale teď už jejich jména ovládáme na jedničku. Však jsme si taky zahráli spoustu her, abychom se to naučili.

Ale nemyslete si! Naučili jsme se toho mnohem víc. Třeba tu písničku o autu a muzikantské rodině, umíme hrát na některé hudební nástroje a taky zvládáme tanečky s padákem. Paní učitelky nás moc chválí, prý nám to všem jde!

A nezaháleli jsme ani ve výtvarce, malovali jsme lístečky, co už pomalu začínají padat ze stromů, zvládli jsme i tupování domečku a otiskování ručiček. A ještě abych nezapomněla na smajlíky – ty naše, co jsme vytvářeli, i ty, co dostáváme za odměnu ve školce. Většinou všichni se můžeme chlubit těmi zelenými. Ty jsou nejlepší!