Všechny vás moc vítám v novém školním roce. Protože rok 2020 byl v mnoha ohledech velmi výjimečný, chtěla bych se tu zmínit o pár záležitostech.

Ve školce došlo k řadě změn, o kterých jsme referovali na třídní schůzce, ale ráda bych k tomu dodala ještě něco: Změní se i systém příspěvků na webových stránkách. Jak jsme zjistili, nejsou webové stránky nijak významným médiem sloužícím komunikaci mezi rodiči a školou, většina z rodičů sleduje spíš facebook a na stránky zavítá jen minimálně. Proto budou všechny důležité informace týkající se provozu školky zveřejněny na facebooku nebo posílány e-mailem.

Webové stránky samozřejmě nerušíme, zdejší informace budeme pravidelně aktualizovat, ale vkládat sem budeme příspěvky spíše trvalého charakteru. Tímto rušíme pravidelné měsíční referáty o průběhu vzdělávání – mnohem aktuálnější informace budete mít na facebooku, a to i s fotografickou přílohou. Tyto příspěvky se snažíme vkládat jednou za týden a jejich aktuálnost mnohem lépe vystihuje, co se ve školce děje. Budeme vděční za Vaše komentáře, laiky a jakékoli další zapojení na facebookovém profilu školky.

Webové stránky budou sloužit spíše pro představení školky novým zájemcům a budou obsahovat povinné či prospěšné informace. Během příštího týdne doplníme stránku o pedagogických pracovnících; Školní vzdělávací program i GDPR jsou už aktuální, nově přibyl na webu i školní řád.

Na začátku každého měsíce zveřejníme tabulku, která je součástí ŠVP a bude informovat o tom, co se chystáme probírat.

Moc Vám všem děkuji za přízeň a těším se na spolupráci v dalších letech!

K. Musilová