Teda řeknu vám, ty prázdniny ale utekly rychle! Ani jsme se nenadáli a už nám zase začíná školní rok. Ale vraťme se ještě k červenci a srpnu.

Do školky nás chodilo míň a taky složení dětí se dost změnilo. Přišli za námi kamarádi z jiných školek, potkali jsme se i s těmi, kteří od nás odešli a na prázdniny se zase vrátili. Přivítali jsme u nás Tomáška, co bude jednou slavným paleontologem – má fakt rád dinosaury! Vzal s sebou do školky i kamarádku Emičku. A pak přišli další: Jakoubek se sestřičkou, a taky Sofince přibyla do školky její sestřička, takže si holky mohly ve školce užívat spolu. Ukázala se tu taky Apolenka s příbuznými z Německa…a samozřejmě taky naše stará parta, co se scházela celý školní rok.

Těšíme se na další prázdniny a další setkání s našimi staronovými kamarády.