Listopad byl plný akcí, takže nám ani moc nevadilo, že už venku trochu přituhlo a už jsme si tolik neužívali na zahradě. Místo toho jsme se vydali na nedaleké pole vyzkoušet našeho superdraka. A protože dost foukalo a my jsme moc šikovní, drak nám létal až do oblak.

Taky jsme se zajímali o lidské tělo. Samozřejmě už dávno víme, z čeho se skládá (a některé části umíme i anglicky!), ale zkoumali jsme dál. Víme, k čemu slouží některé orgány a taky umíme složit celou lidskou kostru. A protože složená kostra byla stejně velká jako někteří z nás, napadlo nás se změřit. A teď už víme, kdo je v naší školce nejvyšší a naopak nejmenší. 

Abychom udělali něco pro zdraví, vydali jsme se do solné jeskyně. A pořádně jsme si to užili! Zvládli jsme jet nejrůznějšími dopravními prostředky, našli jsme jeskyni a nakonec jsme si v ní mohli pohrát. To vám povím, hrát si se solí, to se nepodaří každý den!

Na konci měsíce se konalo tradiční uspávání broučků. S rodiči jsme si nazdobili lucerničky a vydali jsme se do zahrady. A protože byla tma, trochu jsme se báli. Ale nakonec jsme každému broučkovi našli měkkou postýlku v listí. V zimě jim bude teplo.